FC Viktoria Plzeň

Homepage

Viktoriáni sehrají ve středu zápas století, to když se utkají proti nejlepšímu celku světa FC Barcelona na slavném svatostánku Camp Nou, kam se vejde skoro sto tisíc diváků.

Viktoriáni po dvou remízách s celky z dolní poloviny tabulky konečně naplno bodovali, když v předehrávce desátého kola porazili Slovácko.

Viktoriáni remizovali s posledním Baníkem ve Štruncových sadech 1:1 díky gólu ze sedmnácté minuty, který zařídil Jiráček.

Historicky největší výjezd plzeňských fans do zahraničí. To když se necelých pět tisíc nejvěrnější vydali na dalekou cestu na sever Itálie.

Viktoriáni nestačili na AC Milán, když v italském San Siru podlehly tomuto týmu 2:0 a po dvou odehraných zápasech v Lize mistrů mají na kontě zatím jeden bod.

Jak se zpívá v jedné známé České písničce o fotbale, se stalo skutečností.Viktoriáni dnes v ranních hodinách odcestovali do Itálie kde se utkají ve druhém zápase Ligy mistrů s AC Milán.

Viktoriáni v předehrávce osmého kola naší nejvyšší fotbalové soutěže jen remizovali s Českými Budějovicemi  0:0.

Plzeňský obránce Miloš Brezinský odchází na roční hostování do Českých Budějovic, kde stráví celou následující sezónu s možným příchodem v zimní přestávce.

1  
..  
6  
7  
8  
9  
10  
..  
20  
..  
26