FC Viktoria Plzeň

Homepage

Viktoriáni dokázali po reprezentační pouze i se všemi reprezentanty porazit Mladou Boleslav po dvou gólech Bakoše a jednom Jiráčka. Za Boleslav skóroval Procházka a v závěru snížil na konečných 3:2 obránce Johana.

Viktoriáni dokázali v dohrávce třetího kola Ondrášovka cupu porazit druholigový Baník Sokolov 3:1.

Viktoriáni si nechali ujít jednobrankové vedení na pražském Edenu a prohráli 2:1 i díky spoustě neproměněných šancí Bakoše a jiných jeho spoluhráčů.

Viktoriáni hráli perfektně, bohužel jim chybělo to potřebné štěstíčko v zápase proti Barceloně. I díky vyloučení stopera Čišovského prohráli svěřenci kouče Vrby 0:4.

Viktoriáni v první listopadový den utkají znovu s nejlepším celkem planety Barcelonou. Hráči tohoto celku dorazili dnes v odpoledních hodinách i s Messim a od 19:00 hodin se trénují v pražském Edenu.

 Viktoriáni v předehrávce dvanáctého kola dokázali ve Štruncových sadech porazit dvanáctý Hradec 5:0 a minimálně do soboty si zajistili druhé místo v tabulce.

Viktoriáni v nedělním utkání ve Štruncových sadech, vyzvali navrátilce mezi ligovou elitu Viktorii Žižkov, díky čtyřem brankám domácích zvítězili 4:1 a nedopustili žádné výrazné překvapení.

Viktoriáni ve středečním zápase Ligy mistrů, sice nestačili na slavnou Barcelonu a prohráli 2:0, ale podali skvělý výkon, za který se vůbec nemusí stydět.

1  
..  
5  
6  
7  
8  
9  
..  
20  
..  
26