FC Viktoria Plzeň

Homepage

Druhý díl rubriky se zaobírá případnými příchody do řad Viktorie Plzeň. Nejblíže má zatím do Viktorky olomoucký záložník Tomáš Hořava.

Je tu zimní pauza a nyní se bude převážně řešit, kdo klub posílit případně opustí. V Prvním díle budeme řešit ODCHODY.

Viktoriáni v posledním zápase Ligy mistrů, dokázali remizovat s milánským AC 2:2 to díky gólům Bystroně a Ďuriše. Oba góly vstřelili v samém závěru utkání. I díky dnešnímu výkonu postupují svěřenci kouče Vrby do jarních bojů Evropské ligy.

Všichni vzpomínají na to jak to začalo a ono to pomalu ale jisto jistě končí. Viktoriáni sehrají poslední zápas v této prestižní soutěži doma před zraky svých fanoušků proti AC Milán.

Viktoriáni v posledním ligovém zápasu kalendářního roku 2011 dokázali na domácí půdě porazit pražské Bohemians 3:1. Díky gólům Horvátha, Rajtorala, Pilaře a Daridy. Gól na straně Bohemians dal Nešpor.

Viktoriáni nedokázali v patnáctém kole nejvyšší fotbalové soutěže porazit sedmou Příbram. Viktoriáni tak odjíždí od Litavky bez bodu díky gólům Pleška a Wágnera. Jediným gólovým hráčem na straně Viktorie byl stoper Marián Čišovský.

Viktoriáni ve středečním zápase Ligy mistrů, dokázali porazit BATE Borisov 0:1 díky gólu Marka Bakoše. Viktoriáni díky této veledůležité výhře mají na kontě čtyři body a v tabulce skupiny H jsou třetí.

Před Viktoriány stojí důležitý zápas proti běloruskému BATE Borisov. Zápas je důležitý v tom, že se hraje o případný postup do jarních bojů v Evropské lize. Zápas v Minsku začíná v neobvyklých 19:00.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
..  
20  
..  
26