FC Viktoria Plzeň

Homepage

V rámci 16. Kola gambrinus Ligy, přivítali fotbalisté Plzně, soupeře ze Severočech, přesněji z Liberce, tamní  Slovan, který domácí na své půdě neporazili dlouhých 9 let a ani tentokrát se jim to nepovedlo, po líbivém fotbale, se body dělily za konečného výsledku 1:1. Po gólech Horvátha z Penalty a Andreje Keriče.

Reprezentační trenér nominoval do zápasu proti Dánsku, hned trojici Viktoriánů. Obránce Limberského, krajního záložníka Petrželu, kanonýra ligy a novice v reprezentaci Rezka.

Svěřenci Pavla Vrby se ve 4. kole národního poháru s lídrem MSFL Opavou. V zápase by měli být favoriti Západočeši, kteří suveréně vedou nejvyšší soutěž. Zápas se bude konat 10. listopadu v 17. hod na Stadionu Štruncovy sady.  

V rámci 15. Kola naší nejvyšší fotbalové soutěže zavítala plzeňská Viktorka na Ostravské Bazaly, kde se utkala s tamním Baníkem, Ale ani ostravští fotbalisté Viktoriány ve zpanilé jízdě za titulem nezastavili, po gólech Rajtorala a Koláře si připsali další tři body a upevnili, jsi první místo v tabulce.

Po více jak 150. denním fotbalovém půstu, si znovu plzeňští fotbalisté zahráli první mistrovský zápas naší nejvyšší fotbalové soutěže. V prvním kole nás čekal nováček ligy Slovácko, které ve druhé lize skončilo až 12., ale díky odkoupení licence od Čáslavi si mohla po dvouch letech zahrát znovu naší nejvyšší fotbalovou soutěž.

Plzeňská Viktorka se v rámci 25. kola utkala se třetím Jabloncem a šlo o vše. Pokud by Viktorka zvítězila byla by ještě ve hře o Evropské poháry a pokud ne cestu by si zkomplikovala. A do konce už moc kol nezbývá a tak šli oba mančafty do zápasu na 110%.
1  
..  
10  
20  
..  
24  
25  
26