FC Viktoria Plzeň

Homepage

V TOP11, kterou uvedl, Deník Sport figuruje sedm hráčů z plzeňské Viktorky, celá obrana Plzně: Limberský, Navrátil, Bystroň a Rajtoral. V záložních řadách figuruje trojice Viktoriánů: Kolář, Horváth a Petržela. Jak v útočných řadách a tak i v brance Plzeň svého zástupce nemá.

Dvě plzeňské osobnosti Pavel Vrba a Pavel Horváth prodloužili smlouvy. Kouč Vrba do 30. 6. 2013 a kapitán Horváth do 30. 6. 2012.

Viktoriáni postupují do jarní fáze Ondrášovka cupu, když ve dvojzápase přešli třetiligovou Opavu 3:0 a 3:3. Ve čtvrtfinále narazí na zákeřnou Mladou Boleslav, která postoupila přes druholigový Sokolov.

Poslední letošní zápas sezóny sehráli fotbalisté plzeňské Viktorky na půdě Bohemians 1905. A v zápase bohužel nedokázali zvítězit a pohráli s klokany 1:0 po gólu Trubili ze čtvrté minuty.

V posledním letošním zápasu GL zavítá Plzeň na stadion pražských Bohemians, kde od 18:15 změří síl oba kluby za asistence televizních kamer...

Trio plzeňských hráčů si zahrálo přípravný zápas, České reprezentace nad Dánskem, zápas skončil sice za bezbrankové remízy. Rezek nastoupil v základní sestavě a zbylé duo nastoupilo v průběhu utkání.

1  
..  
10  
..  
23  
24  
25  
26