FC Viktoria Plzeň

Homepage

Další spekulace o možném přestupu, Jakuba Navrátila, který tvořil hlavní pilíř obrané řady Viktorie, který by mohl po ukončení ročníku 2010/11 odejít do polské Wisly Krakov za pět miliónů korun.

Jste fanoušek Davida Limberského a chcete mít doma jeho plakát? To se Vám může vyplnit, když si koupíte nové vydání časopisu HATTRICK. Kde tento plakát naleznete.

Posledni komentare
12.01.2014 18:22:59: kdo by chtěl mít doma takového zmrdasmiley${1}smiley${1}

Druhý díl TOP5, se dnes bude věnovat pěti nejlepším cizincům, kteří v minulosti oblékali, nebo stále oblékají plzeňský dres. Dnešní TOP1 byl bezesporu Ludovic Sylvestre, který dnes působí v anglickém Blackpoolu. Většina cizinců, kteří působili v Plzni a mají za sebou pestrou fotbalovou kariéru, o které se můžete dočíst v článku.a dozvědět se tak jaké osobnosti hrály za Viktorku.  

Posledni komentare
11.12.2010 20:42:46: Píšeš zajímavý články, ale máš tam vždycky plno chyb. :D
11.12.2010 20:36:43: Děkuji za přízeň, v českém jazyce zrovna nevynikám, chyby opravím předem se omlouvám. 

Na listině možných přestupů do Plzně se umístil další fotbalista. Nyní bude řeč o dvaadvacetiletém obránci Janu Šilingerovi, který nastupuje ve druhé lize za 1. SC Znojmo, která je nováčkem druhé nejvyšší soutěže. A v Těchto dobách prožívá, nejšťastnější chvíle své dosavadní kariéry.

Chcete mít velký plakát A2 plzeňské Viktorky a mít své idoly pověšené v pokoji. Již 7. Prosince vyšel Hattrick POSTER. Zde plakát naleznete za pouhých 89,50 KČ.

Viktoriány čeká velmi náročná zimní příprava. Svěřenci Pavla Vrby budou ladit formu na jarní část ligy jak v českých podmínkách, tak i v zahraničí. Kde se Viktoriáni zúčastní mezinárodního turnaje ve Španělsku a poté soustředění na Kypru.

Každý fanoušek Plzně se bál že, o podzimní přestávce, Plzeň rozprodá kádr, ale ono je to naopak Plzeň chce posilovat. V hledáčku trenéra Vrby uvízli tito hráči: Petr Trapp, Jaroslav Černý, Tomáš Hořava, Martin Fillo a Václav Svěrkoš, zkušení hráči, kteří by mohli Plzni pomoc Viktorce, udělat poslední krok k titulu.

Dnešním dnem odstartoval kultovní seriál TOP5, kde se poohlédneme za minulostí plzeňské Viktorky. Dnešním témata bylo pět nejlepších odchovanců Plzně a vybrali jsme tyto hráče: Petr Čech, Jan Lecjaks, Tomáš a Lukáš Došek, Martin Fillo a David Limberský.

1  
..  
10  
..  
22  
23  
24  
25  
26