FC Viktoria Plzeň

Homepage

Brankář Lukáš Krbeček, odchází na půlroční hostování do předposledního celku Gambrinus ligy Zbrojovky Brno, který nutně potřebuje brankáře. Krbeček by měl být v týmu jednička a měl by dostávat větší důvěru od trenérů než právě v Plzni.

Deset fotbalových internacionálů, hlasovalo v anketě fotbalista roku 2010 a plzeňští fotbalisti v ní přece nesmí chybět, dva hlasy dostal Jan Rezek a stal se společně z Pekhartem vítězem a jeden hlas dostal Milan Petržela.

Staří dobří holuby se vracejí a to platí dvojnásob o čtyřiadvacetiletém záložníkovy Martinu Fillovy, který by, chtěl znovu nastupovat v dresu Viktorky a také se vrátil do reprezentačního dresu, který zatím oblékl jednou. Viktorka již jedná s norským Vikingem, kde právě Martin Fillo, působí.

Každý rok se do Prahy sjíždějí fotbalový veteráni z různých týmů, aby reprezentovali svůj tým na vánočním turnaji, který se konal v Edenu a nechyběli tam ani zástupci Viktorky. V celkovém pořadí obsadili pěkné čtvrté místo, když v semifinále stačili na Duklu a v souboji a o třetí místo podlehli NIKE TEAMU až na penalty.

V posledním dílu TOP5 tohoto roku jsme se zaměřili na nejlepší slovenské hráče, kteří působí nebo působili v plzeňském dresu. Dnes se na prvním místě umístil útočník Marek Bakoš, dále ho následoval Róbert Jež, na třetím místě se umístil Tomáš Hájovský, poté Michal Ďuriš a Miloš Brezinský.

Posledni komentare
25.12.2010 21:17:38: Ján Mucha st. který chytal za Plzeň a nyní chytá za Prešov, moc zápasů za Viktorku neodehrál, za dva...
25.12.2010 20:26:02: Chybí mi tu Mucha. Asi nejlepší Slovák, který tu kdy hrál! :)


Krásné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví, lásky, spokojenosti a štěstí, v nadcházejícím roce 2011 přeje PETR  

Hráči Viktorky předváděli po celou půl sezónu famózní výsledky a dalo se jen spekulovat, na jakém se umístí v anketě o nejlepšího fotbalistu ČR. Na skvělém čtvrtém místě se po polovině hlasování Pavel Horváth. Dále se v anketě umístila další pětice Viktoriánů, Jan Rezek, Milan Petržela, David Bystroň, David Limberský a Daniel Kolář, podrobné výsledky se dočtete v článku.

Ve třetím díle TOP5 se poohlédneme za pěti nejlepšími trenéry, kteří usedli na lavičku Viktorie. Ať již na krátkou dobu, nebo ve Viktorce působili několik let. Na prvním místě se umístil dosavadní trenér Pavel Vrba, který Viktoriány dovedl k těm největším úspěchům  a má našlápnutý na jeden ještě větší…

1  
..  
10  
..  
21  
22  
23  
24  
25  
26