FC Viktoria Plzeň

Homepage

Martin Fillo se bezmála po dvou letech vrací zpět do klubu, ve kterém vyrostl, tedy do Viktorky, z které odešel na norskou misi do tamního Vikingu Stavanger. Po příchodu Filla do Norska tým upadl do krize a pohyboval se ve středu tabulky. Fillo se, netajil tím, že by se rád zpět vrátil do Plzně.

První dvě citelné ztráty pro Plzeň, odchází Tomáš Rada a Jakub Navrátil, oba tvořili pilíř obrany a podepsali se pod úspěchy Viktorie. Smlouvu v tureckém Sivassporu podepsali na 3,5 roku a Plzeň by měla inkasovat okolo 25 miliónů korun.

V prvním zápase kalendářního roku 2011, zvládli svěřenci Pavla Vrby a po zásluze vyhráli nad Divizními Domažlicemi 0:4.

Viktorka již zná své soupeře v základní skupině turnaje Copa Del Sol ve Španělsku. Turnaj převážně tvořený celky ze Skandinávie a Východní Evropy. Turnaj nabídne určitě spoustu zajímavých utkání…

První zápas roku 2011 sehrají Viktoriáni v Domažlicích proti tamnímu celku TJ Jiskra Domažlice, který je vedoucím celkem Divize A. Takže nás čeká zápas vedoucího týmu první nejvyšší soutěže proti vedoucímu celku Divize A.

Plzeň má zájem o dalšího útočníka. Tým, který disponuje spoustou kvalitních útočníků, by chtěl svoje řady rozšířit a chorvatského útočníka Andreje Keriće, který hájí barvy Liberce a chtěl by z tohoto týmu odejít a postoupit zas o patro víš. Spolu z Plzní má také zájem Sparta.

První spekulace se potvrdila, Petr Trapp, který dal výpověď v pražské Slávii a bezmála po dvou rocích se vrací zpět na Štruncovy sady, kde bude bojovat o svůj druhý titul.

Svěřencům Pavla Vrby začala příprava na tak očekávanou jarní část sezóny, ve které bude Viktorka bojovat o tak vytoužený titul. Hráči dnes trénovali na hřišti v Luční ulici a poté také stráví hodně času v posilovně, Viktoriány také nemyne zahraniční soustředění. V Plzni se také objevila nová jména.

1  
..  
10  
..  
20  
21  
22  
23  
24  
25  
26