FC Viktoria Plzeň

Homepage

Program turnaje Copa del Sol.pdf, (288.14kB)

Můžete, jsi, stáhnou třístránkový program turnaje. Viktoriáni se s ukrajinským Šachtarem utkají ve středu 29. ledna od 19:00 hod..

Dalším hráčem, který odchází z řad Viktorie, je útočník David Střihavka. Ten bude půlroku hostovat s následnou obcí v nizozemském Tilburgu, poslední celek ligy, který má také nejhorší útok, by měl David trochu oživit.

V sobotu (22.1) přivítají Viktoriáni svého posledního soupeře před odletem na mezinárodní turnaj do Španělska, Baník Most, který se drží na dvanáctém místě druholigové tabulky.

Viktoriáni znovu nezaváhali a poradili, jsi na hřišti v Luční ulici se Sokolovem. První zápas jsi také zahrál, Martin Fillo a hned skóroval a také Pavel Horváth, který nastoupil, poprvé v přípravě jsi také připsal jeden gól z penalty. Viktoriáni nakonec zvítězili 3:2.

Již třetí přípravný zápas odehrají Viktoriáni v tomto kalendářním roce, nyní je čeká Sokolov průběžně pátý celek druhé nejvyšší soutěže.

Ve druhém letošním zápase zvítězili Viktoriáni na domácí půdě nad třetiligovým celkem z Karlových Varů, v poměru 4:2.

Na pátečním tréninku se představila hned čtveřice nových hráčů. První novic byl Martin Fillo staronová posila z norského Vikingu. Poté  Neurwirth, který je již jednou nohou v Plzni  také dva Islanďané, Kristinn Jonsson a Kristinn Steindórsson. Tyto dva hráče bude Viktorka v nadcházející době testovat.

Druhý přípravný zápas ze čtyř, ve kterých se Viktoriáni představí. Dalším soupeřem v pořadí je tým ze západních Čech, Karlovy Vary, které se pohybují na chvostu ČFL. Zápas se místo na Luční ulici odehraje na Sencu.

1  
..  
10  
..  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
25  
26