FC Viktoria Plzeň

Homepage

Po Španělské štaci odjíždí Viktoriáni, znovu do teplých krajin. Nyní na herní kemp do kyperské Larnaky, kde stráví deset dní.

Celkem tři cenné trofeje jsi, odnesli zástupci Plzeňského fotbalu ze Stavovského divadla. První Pavel Vrba, kouč roku, další trofej jsi odnesl Pavel Horváth, který byl svolen osobností roku a s trochou nadsázky jsi odnesl třetí a tu nejcennější trofej Petr Čech odchovanec Plzeňského fotbalu.


Výsledkový servis, zápasů vyřazovací části turnaje Copa del Sol.

Na první reprezentační zápas kalendářního roku nominoval trenér Bílek hned trojici Viktoriánů, Davida Limberského, Milana Petrželu a Jana Rezka.

V předposledním zápase turnaje Copa del Sol, Viktoriáni prohráli s posledním celkem Rumunské ligy 4:1. A Poslední zápas na turnaji odehrají proti FC Rapid Bukurešť.

Zápas právě skončil. Viktoriáni nestačili na FC Sportul Studenţesc a prohráli 4:1.

Viktoriáni v úterý (1. 2) vyzvou ve druhém zápase na turnaji Copa del Sol, rumunský celek FC Sportul Studenţesc Bukurešť. Svěřenci Pavla Vrby nezvládli úvodní zápas turnaje (2:1 prohra s Doněckem) a tak jsi, zahrají aspoň o celkové umístění v turnaji…

Druhý zápas na turnaji čeká dnes od 13:00 svěřence Pavla Vrby, nyní v zápase o celkové umístění v turnaji vyzvou nováčka a poslední tým Rumunské ligy FC Sportul Studenţesc Bukurešť. Duel budeš poct opět sledovat na tomto webu online!

Výsledkový servis, zápasů vyřazovací části turnaje Copa del Sol.

1  
..  
10  
..  
17  
18  
19  
20  
21  
..  
26