FC Viktoria Plzeň

Homepage

Viktoriáni ukázali, že chtějí získat mistrovský titul a vkročili do druhé fáze Gambrinus ligy vítězně, když přehráli Hradec Králové 2:1, za Plzeň si připsali oba góly hráči, kteří do zápasu nastoupili až v průběhu hry. První gól zařídil Marek Bakoš, druhý Dan Kolář a jediný gól Hradce zařídil Radek Hochmaister.

A je to tu každý fotbalový nedočkavec si přijde na své v sobotu 26.2 od 17:20, kdy sehrají Viktoriáni svůj první soutěžní zápas nového kalendářního roku proti Hradci Králové. Doufejme, že budou Štruncovy sady vyprodané, fanoušci připravují opravdu monstrózní choreo.

Krátké ohlédnutí za dvěma závěrečnými zápasy na soustředění v kyperské Larnace.

Ve druhém přípravném zápase změří Viktoriáni síly s bulharským celkem Levski Sofia. Zápas začíná v 15:30 a sledovat ho budete moct ZDE 

V prvním zápase na kyperském soustředění dokázali Viktoriáni s přehledem zdolat arménský celek Mika F. C. – 0:3.

Jde do tuhého příprava Viktoriánů začíná, prvním soupeřem z trojice týmů, bude arménský celek Mika F. C.. V kyperské Larnace, se oba celky střetnou zítra (12. 2.) od 14:00 hod..

Propracovaná akce která skončila až v síti Chorvatska (gól na 2:2). Sice gól vstřelil záložník Arsenalu Tomáš Rosický, ale zárodkem gólu byl centr Milana Petrželi a ličácké odstavení bránícího hráče Janem Rezkem.
 
1  
..  
10  
..  
16  
17  
18  
19  
20  
..  
26