FC Viktoria Plzeň

Homepage

Viktoriáni znovu potvrdili roli favorita a dokázali doma rozdrtit Pyunik Jerevan 5:1 a bez jakých kolik problémů postoupili do třetího předkola milionářské soutěže zvané Liga mistrů.

Viktoriáni dnes od 20:15 odvetný zápas proti arménskému celku Pyunik Jerevan, první zápas ovládli svěřenci trenéra Vrby jasně 0:4 a tak se dnešní zápas bude hrát jen z „povinnosti.“

První zápas v Lize mistrů, první vítězství, taková je bilance Viktoriánů po dnešním zápase v arménské metropoli Jerevan, kde rozdrtili tamní Pyunik 0:4.

Zítra svěřenci kouče Vrby odehrají první ze dvou zápasů druhého předkola Ligy mistrů, proti arménskému celku Pyunik Jerevan.

Obránce Jan Lecjaks, který naposled působil v belgickém Anderlechtu Brusel, dnes podepsal čtyřletou smlouvu se Švýcarským celkem Young Boys Bern.

Po dvou posilách do útočných řad přichází obránce Marián Čišovský z rumunského Temešváru. Tento jednatřicetiletý hráč podepsal smlouvu v Západočeské metropoli zřejmě na tři roky.

Tento dvacetiletý útočník měl do Plzně nakročeno již na začátku minulého ročníku, ale kluby se nedohodly a tak Hora z Mostu putoval na roční hostování do pražské Slávie. Po necelém roce se vrací zpět do Západočeské metropole, kde podepsal smlouvu na tři roky.
První letní posila se jmenuje Václav Pilař a je to dvaadvacetiletý reprezentant, který přichází na roční hostování s opcí do plzeňské Viktorie.
1  
..  
10  
11  
12  
13  
14  
..  
20  
..  
26