FC Viktoria Plzeň

Homepage

Sen pokračuje! Viktoriáni dokázali postoupit přes norský celek Rosenborg Trondheim, když v infarktovém zápase zvítězili 3:2.

Viktoriáni dnes v odvetném utkání vyzvou Rosenborg BK. Norský celek, který minulou středu porazili 0:1 a družina okolo kouče Vrby má velké ambice na postup.

Viktoriáni úvodním zápasem s Libercem ve Štruncových sadech skočí rovnýma nohama do úvodního kola nového ročníku Gambrinus ligy.

Děkuji autorovi webu www.rosenborg.estranky.cz Janu Novotnému a Toru Blåsmovi za poskytnutí fotek ze včerejšího zápasu proti Rosenborgu…

Třetí zápas v Lize mistrů třetí výhra, touto rovnicí se řídí svěřenci kouče Vrby, když v dnešním zápase dokázali porazit slavný Norský tým Rosenborg BK 0:1 a mají tak blízko postupu do další fáze předkola Ligy mistrů.

Viktoriány čeká ve třetím předkole Ligy mistrů norský Rosenborg BK a není to ledajaký soupeř ze severu Evropy, tento celek ve své zemi nemá konkurenta a na České poměry by se dal přirovnat ke Spartě.

Viktoriáni si na svoje konto připsali třetí nejcennější trofej, kterou lze na tuzemských trávnících získat, když po nervy drásajícím zápasu porazili Mladou Boleslav na penalty 4:2 celkové skóre bylo 2:1 pro Západočechy.

Již se stává tradicí, aby se týden před začátkem ligy hrál Superpohár, jeden zápas o cennou trofej mezi vítězem ligy a vítězem Ondrášovka cupu.

1  
..  
9  
10  
11  
12  
13  
..  
20  
..  
26