FC Viktoria Plzeň

Homepage

Zápas roku proti Spartě, je již za dveřmi

VIDEO:Nejdůležitější zápas sezóny, bude moct každý věrný fanoušek shlédnout v sobotu ve Štruncových sadech, kde bude opravdu skvělá atmosféra a doufejme, že Viktoriáni tento zápas zvládnou a zocelí první místo v tabulce…

Před svěřenci kouče Vrby stojí šance, která už se nikdy nemusí opakovat, porazit Spartu a značně se tak přiblížit k tak vytouženému mistrovskému titulu. Všichni hráči jsou si této šance vědomi a udělají vše, aby nakonec ovládli tak důležitý zápas. Viktoriáni stále mají o dva body více než Letenští, ale ten dvanáctibodový náskok Sparťané dokázali snížit. Již teď je jasné, že ochozy ve Štruncových sadech budou do posledního místa zaplněné a každý fanoušek se bude moct těšit z parádní atmosféry.

Do sobotního zápasu budou už moct nastoupit dva potrestaní hráči Pekhart a Kadlec, kteří nemohli hrát první dva zápasy jarní části ligy. Otazník stále visí, zda nastoupí Milan Petržela, o jeho trestu rozhodne dnes disciplinární komise, do zápasu nenastoupí ani jediný střelec z Letné Petr Jiráček, ten doplatil na velké množství karet.

Naposledy se tyto celky střetly v šestém kole, když Viktoriáni senzačně vyloupili Letnou 0:1 po gólu Jiráčka. Což Plzeň nasměrovalo k senzační cestě ligou.

Atmosféra bude v sobotu opravdu hustá, že by se dala nožem krájet a doufejme, že Viktoriáni věnují všechno úsilí tomu to zápasu, který také můžete sledovat od 17:20 hodin na stanici ČT4.


        FOTOVZPOMÍNKA: Radost Viktoriánů po vstřeleném gólu.

Představujeme…

AC Sparta Praha

5x NEJ

NEJlepší hráč: Kamil Vacek

NEJlepší střelec: Tomáš Pekhart (Jablonec/Sparta) (11)

NEJlepší zápas: Sparta - Ostrava (4:0)

NEJvětší prohra (2010/11): Sparta - Teplice (0:2)

NEJtrestanější hráč: Kamil Vacek (4)

Video pozvánka na sobotní duel…

Video sestřih z posledního vzájemného zápasu…


Žádné komentáře