FC Viktoria Plzeň

Homepage

Vrací se Procházka, do Boleslavi putuje Fillo

Do plzeňské Viktorky se vrací odchovanec Václav Procházka a loňskému vítězi ligy se upíše na tři a půl roku opačným směrem do Boleslavi putuje Martin Fillo. O formě jeho působení ve městě aut se bude jednat.

Břaský rodák a odchovanec plzeňské Viktorky Václav Procházka se vrací zpět do klubu, kde načuchl k profesionálnímu fotbalu. Procházka by měl v pátek podepsat smlouvu na tři a půl roku, hned by měl také nastoupit do přípravy. V sobotu by měl odehrát přípravný zápas proti druholigové Vlašimi. Kvalitní fotbalista, který se po čtyřech a půl letech vrací zpět, může nastupovat na místě stopera nebo defenzivního stopera. Oba celky se dohodly, že přestupovou částku zveřejňovat nebudou. Ale odhaduje se že do Boleslavi putuje něco kolem patnácti milionů korun.


V mladém věku to byl velký talent českého fotbalu v roce 2003 odcestoval společně s dvacítkou na Mistrovství světa v Arabských Emirátech. V Plzni odehrál necelou stovku zápasů a byl také kapitánem. V roce 2008 odešel za částku patnáct milionů korun do středočeské Mladé Boleslavi, s kterou v minulé sezóně dokázal získat Národní pohár.

Opačným směrem putuje, rovněž odchovanec plzeňského fotbalu Martin Fillo. Ten se do Plzně vrátil z Norska minulý rok v zimě a očekávalo se od něj, že bude předvádět to, co předváděl před odchodem do Norska. Nestalo se tak, celé jaro spíše proseděl na lavičce a nyní putuje do středočeské Mladé Boleslavi o formě jeho působení se zatím bude jednat. Zítra by měl společně s týmem odletět na soustředění do Turecka.

Martin Fillo

Žádné komentáře