FC Viktoria Plzeň

Homepage

Viktorka má zájem o Škodu a Pilaře!

Západočeši roztáhli sítě a zachytili v nich dva talentované české útočníky, pro oba je to sezóna snů. První z nich je Václav Pilař ten obléká dres Hradce Králové a druhý v pořadí je Milan Škoda hráč Bohemians 1905.
Není už to jenom Sparta nebo Slávie, která loví největší talenty české ligy. Nyní už je to i mistrovská Plzeň, která může pomýšlet na to nejcennější zboží. Západočeši mají v hledáčku hned dvojici mladých útočníků. První z nich je Milan Škoda, ten nyní hájí barvy Bohemians 1905 a zatím v letošním ročníku nastřílel osm branek a svojí bilanci může ještě rozšířit v posledním zápase pro Slávii Praha, druhým jmenovaným je rychlonožka z Hradce Králové Václav Pilař.
Snadnější cestu na západ Čech by mohl mít druhý jmenovaný, tedy Václav Pilař, o kterého se Viktorka uchází již od zimy loňského roku a z jeho přestupem do Plzně to vypadá docela nadějně „Jednání jsou v první fázi, ale myslím, že se ohledně Václava oba kluby domluví,“ takto se vyjádřil hráčův agent Jiří Smejkal.   Právě Pilař, by měl být adekvátní náhrada za Jana Rezek, ten si v letošním ročníku připsal zatím 11gólů a zájem o něj v Evropě opravdu je. „Plzeň Rezkovi přestup slíbila už v zimě, když měl nabídku z Francie, ale odmítl ji. Něco neurčitého kolem něj teď ve vzduchu je, ale záleží, jak se k tomu postaví samotný klub,“ uvedl Rezkův manažer Ondřej Chovanec.
Ohledně příchodu Milana Škody do Štruncových sadů, to už bude trochu složitější a to hlavně kvůli problémům Bohemians kolem  konkurzní podstaty bude v následující době řešit soud.
Každého fanouška musí uklidnit výrok Adolfa Šádka, „Žádný výprodej nechystáme, navíc nemáme na nikoho nabídku. Dodnes za mnou nebyl ani jeden hráč s prosbou, že by rád odešel.“
Příchody hráčů by měly být dotažené v nejbližší době, a tak bude záležet jen a jen na vedení jestli tyto dva útočníky přivede…
PORTRÉT:
Václav Pilař
Hradecký fotbal je na vzestupu a s ním i talentovaný hráč Václav Pilař, který je věrný „otrokům“ již od mládežnických let,  když přišel z celku RMSK Cidlina Nový Bydžov. Svým stylem hry se podobá Milanu Petrželovi a pokud by se tito dva fotbalisté potkali v jednom týmu byl by to postrach minimálně České ligy.

Jméno: Václav Pilař
Post: útočník
Datum nar.: 13.10.1988
Váha: 69kg
Výška: 169cm
Klub: FC Hradec Králové
Milan Škoda
Zajímavá postava České ligy. Stoper, kterého na útočníka přeškolil trenér Busta. Prožívá sezónu snů to, když si zatím připsal slušných osm branek a táhne překvapení Bohemians za umístěním na špici tak vyrovnané tabulky. V předchozích letech to byla vyloženě bída, tento útočník, který se nebojí rozdat sem tam nějakou tu ránu, neprožíval zrovna světlé chvilky své kariéry. Nyní se to ale vše otočilo a Škoda se stává váženým artiklem na tuzemském trhu.
Jméno: Milan Škoda
Post: útočník
Datum nar.: 16.01.1986
Váha: ??kg
Výška: ???cm
Klub: Bohemians 1905
Žádné komentáře