FC Viktoria Plzeň

Homepage

Viktoriáni přivítali dvě nové posily a začátek zimního drilu

Viktoriáni zahájili přípravu i s novými posilami. Tomášem Bergrem a stejnojmenným Tomášem Wágnerem. Na testy do Plzně přišel talentovaný útočník z druholigového Znojma Jiří Zifčák.

Viktoriáni zahájili přípravu na druhou část ligové sezóny i s trojící nových hráčů. Prvním je mladičký útočník Tomáš Wágner, ten podepsal v Plzni smlouvu na tři a půl roku. Druhým v pořadí je další Tomáš ale Berger. Ten do plzeňské Viktorie přichází na půlroční hostování s následnou opcí. Na testy zatím přichází znojemský dvaadvacetiletý útočník Jiří Zifčák.


Tomáš Berger

Je mu šestadvacet let, většinu své kariéry strávil v pražské Dukle, kde od roku 2007 co je v prvním mužstvu odehrál 57 zápasů z toho jen šest v nejvyšší soutěži a na svá bedra si připsal jedenáct gólů. Tomáš přišel do Plzně zatím jen na půlroční hostování s následnou opcí a jeho výkony by rozhodli, jestli po skončení sezóny zůstane nebo se vrátí zpět do Dukly.  Vedení loňského mistra ligy by tento přestup nemusel stát ani korunu, jelikož kmenový hráč Viktorie útočník Ondřej Vrzal na Julisce hostuje. Oba celky by si tyto hráče vyměnili. Příchodem do Plzně napodobil svého ještě slavnějšího otce Jana, který v Plzni působil v sedmdesátých letech minulého století.


Tomáš Wágner

Je mladý jednadvacetiletý talentovaný útočník letos prožíval ze svojí Příbramí nejlepší období svého života. Za zatím odehraných šestnáct zápasů dokázal nasázet svým soupeřům úctyhodných sedm branek. Do Plzně přichází jako velký talent Českého fotbalu. V Plzni podpsal smlouvu na tři a půl roku.

Oba hráči jsou opravdu rádi za svojí šanci, kterou jim Viktorka nabídla. O angažování znojemského Zifčáka se rozhodne někdy v příštím týdnu, podle toho jak se předvede v červeno-modrém dresu.


Pavel Horváth stejně jako každý rok před začátkem zimního drilu značně zhubl a byl tak připraven. Na prvním novoročním tréninku chyběl David Bystroň, ten je obviněn z dopingu a požádal o novno dokud se tento zapletený případ nevyřeší...

Jiří Zifčák

Žádné komentáře