FC Viktoria Plzeň

Homepage

Rozhodující zápas proti Rosenborgu!

Viktoriáni dnes v odvetném utkání vyzvou Rosenborg BK. Norský celek, který minulou středu porazili 0:1 a družina okolo kouče Vrby má velké ambice na postup.

Před Viktoriány stojí jediný zápas před postupem do čtvrtého předkola tedy Play-off Ligy mistrů. I když ve čtvrtém předkole svěřenci kouče Vrby vypadnou, mají jistou základní skupinu Evropské ligy a pokud postoupí i přes poslední předkolo, není co řešit základní skupina Ligy mistrů v Plzni, ale abychom nepředbíhali. Viktoriáni musejí nejprve dnes postoupit přes Rosenborg.

Viktoriáni již minulý týden dokázali tento celek v Norsku porazit nejtěsnějším možným rozdílem tedy 0:1 díky gólu mladíčka Václava Pilaře. Dnes to nebudou mít ale Plzeňané vůbec lehké, protože tento Norský celek je velmi zkušený a oplývá spoustou zkušených reprezentantů a hráčů, kteří toho za svojí kariéru hodně dokázali. Trondheim před dnešním duelem posiloval, smlouvu na 2,5 roku podepsal záložník Bořek Dočkal, který ještě v sobotu nastoupil do zápasu proti Plzni v dresu Liberce, do dnešního zápasu ale nenastoupí.

Rozhodčím dnešního rozhodujícího zápasu bude Chorvat, zkušený arbiter, který odpískal soustu zápasů v Chorvatské lize a také v Evropské lize a Lize mistrů.

Dnešní zápas začíná ve 20:15 ve Štruncových sadech, ty budou opět vyprodány a za asistence kamer ČT4. Budeme pevně věřit, že Viktoriáni tento zápas ovládnou a postoupí do závěrečných bojů o pohárovou Evropu.

Žádné komentáře