FC Viktoria Plzeň

Homepage

První letní posila: Václav Pilař!

První letní posila se jmenuje Václav Pilař a je to dvaadvacetiletý reprezentant, který přichází na roční hostování s opcí do plzeňské Viktorie.
Po odchodu Jana Rezka do kyperské Famagusty přichází na roční hostování s následnou opcí klenot Hradeckého fotbalu útočník Václav Pilař. O tohoto talentovaného mladíka měl zájem sám trenér Viktorie Pavel Vrba, Pilař měl nabídky i do jiných věhlasných klubů v Česku. „Kdo by netoužil zahrát si Ligu mistrů. Rozhodně je to velký hnací motor. Ale konkurence v týmu je velká, záležet bude pochopitelně na trenérovi,“ Pilařův postřeh proč se právě rozhodl pro Západočeskou metropoli. Je mu sice dvaadvacet let ale zkušeností má na rozdávání například dva starty na reprezentační Áčko na japonském Kirin cupu kde měl tu možnost se setkat hned ze čtveřicí Viktoriánů.
S Hradcem se dokázal probojovat zpět mezi elitu a hned v prvním ročníku, byl nedílnou součástí kádru a připsal si dvacetosm startů a dva góly shodou okolností všechny prosti Spartě. Pilař se bude muset v Plzni poprat s velkou konkurencí, Ďuriš, Kolář, Bakoš to jsou fotbalisté, kteří si brousí zuby na základní sestavu. Bude jen a jen na něm, jak si s touto výzvou poradí a jak se zapracuje do mistrovského kádru Viktorie…

 

Žádné komentáře