FC Viktoria Plzeň

Homepage

Plzeňské šílenství aneb máme titul je to tam…

Co se děje po zisku titulu? No přece oslavy ani Plzeň nebyla výjimkou... +VIDEO
Konečně, řekl si každý fanoušek po závěrečném hvizdu rozhodčího Zelinky, nejen to, že Viktoriáni zvítězili 3:1 a co je hlavní jsou to mistři, mistři, mistři. Konečně se každý fanoušek, který podporoval tento významný kub v časech dobrých i zlých dočkal. Žijeme krásný sen, ze kterého se nechceme už nikdy probudit.

Masa lidí, která naběhla po zápase na hrací plochu a přímo bezprostředně po zápase mohla pogratulovat svým hrdinům, vzorům, trenérům a co je hlavní mohli ochutnat to sladké vítězství, tu slast po zisku titulu, spousta kluků získala svůj první titul a doufejme, že to nebyl také poslední a na druhé straně ostřílení mazáci, jako například David Bystroň ten dnes získal svůj již sedmý titul v kariéře.

 

Z reproduktorů zněla slavná píseň "We are the champions" a Plzeňské šílenství jménem titul vzrůstalo a vzrůstalo a „vesmírná“ radost ze zisku titulu nebo například ze suvenýru, který si mohl každý fanoušek odnést domů například ve formě kousku trávníku a dalších jiných relikvií.

Nové mistry republiky korunoval muž číslo jedna českého fotbalu předseda Ivan Hašek společně s Ivem Lubasem a třešnička na dortu to byl pohár, který převzal nikdo jiný než domácí kapitán Pavel Horváth.

Oslavy se poté přesunuly do hráčské kabiny. Domácí kouč Pavel Vrba splnil slib a po zisku titulu se nechal ostříhat do hola Davidem Limberským.

Pro plzeňské hráče přijel do Štruncových sadů otevřený autobus a odvezl je na náměstí Republiky,kde čekaly davy nedočkavců, i ti kteří na zápas již nesehnali lístky. A několik hráčů proneslo i zábavné monology, jako Pavel Horváth a sním celé náměstí „tak jsme tlustý no a coo“ nebo „skáče celá Plzeň hejahou.“ Pokud nepřestali slavit slaví tam ještě teď…

Žádné komentáře