FC Viktoria Plzeň

Homepage

Obránce Brezinský odchází do Českých Budějovic

Plzeňský obránce Miloš Brezinský odchází na roční hostování do Českých Budějovic, kde stráví celou následující sezónu s možným příchodem v zimní přestávce.

Před koncem přestupního období v Českých luzích a hájích, odchází na hostování do konce sezóny, slovenský stoper Miloš Brezinský. Ten odchází do předposledních Českých Budějovic, do týmu, který má jediný bod a je těžce namočen v sestupové bažině. „Miloš je velmi kvalitní obránce, ale v současné konkurenci ve Viktorii na místu stopera by se dostával na hřiště jen velmi nepravidelně. Je to fotbalista v nejlepším věku, který potřebuje především hrát. České Budějovice o něj projevily intenzivní zájem a já pevně věřím, že to bude úspěšná spolupráce pro všechny strany. V Plzni však určitě Miloš neřekl poslední slovo.“ Prohlásil o přestupu na poslední chvíli Adolf Šádek.

Šestadvacetiletý obránce, který má necelé dva metry, odehrál v České nejvyšší soutěži 96 zápasů a do plzeňské Viktorie přišel v roce 2010 z Temešváru. V České lize prošel celou řadou klubů, jako je Sparta, Liberec, Boleslav.

Důvode Brezinského odchodu na jih Čech, nebyla taková zápasová vytíženost jakou by jsi přál, tento fotbalista kterému je šestadvacet let. Shodou okolností se mohl Brezinský utkat proti svému bývalému zaměstnavateli již zítra, tedy v pátek, to Viktoriáni odehrají ligový zápas na Střeleckém ostrově. Díky dohodě obou celků ale do pátečního zápasu ještě nezasáhne. Miloš se může nejdříve vrátit do Plzně v zimě, týmy se dohodli, že dle potřeby můžou Viktoriáni stáhnout hráče zpět, nejdéle po konci této sezóny.

Co jiného popřát Milošovi v novém angažmá, hodně zdaru co nejvíce odehraných zápasů a také zachránění Budějovic v lize.
Žádné komentáře