FC Viktoria Plzeň

Homepage

Kapitán Horváth prodloužil smlouvu!

Kapitán plzeňské Viktorky Pavel Horváth prodloužil smlouvu do roku 2013.

Před více jak rokem prodloužil kapitán plzeňské Viktorky společně s trenérem Vrbou smlouvu a další rok a půl. Dnes jí znovu Pavel Horváth prodloužil znovu do léta 2013. Nyní může Pavel strávit další skvělé okamžiky v nově zrekonstruovaných Štruncových sadech.

 Horváth přišel do Viktorky v roce 2008 z pražské Sparty, odkud neodešel zrovna v dobrém. Hned se stal kapitánem plzeňské Viktorky s hlavním strůjcem následujících úspěchů. První sezónu dotáhl Viktorku k osmému místu a stal se nejlepším střelcem klubu s osmi brankami. Následující sezónu to bylo již lepší páté místo a zisk pro Horvátha šestého zisku Národního poháru. A to důležité? Předkola Evropských pohárů. Všichni spekulovali, že Horváth na Evropu již nemá, ale hned v prvním minutách přivedl všechny šťourali v omyl. Viktoriáni sice vypadli. Další sezóna to už bylo jiné kafe zisk mistrovského titulu a co ještě postup do milionářské Ligy mistrů.

Pavel Horváth před podpisem smlouvy (rok 2010)

Pavel Horváth napomohl Viktorce ke skvělým úspěchům a tak všechny fanoušky potěší, že právě Pavel prodloužil smlouvu do roku 2013 i kvůli tomu že se spekulovalo o odchodu do zahraničí.

Žádné komentáře