FC Viktoria Plzeň

Homepage

Dnes proti Šachtaru Doněck

Dnes od 19:00 hod. absolvují svěřenci Pavla Vrby první zápas turnaje Copa del Sol proti Šachtaru Doněck. Zápas budete moci sledovat od 19:00 hod. Na Tomto webu!!!

Plzeňská Viktorka se utká v prvním kole turnaje Copa del Sol s ukrajinským Šachtarem Doněck. Turnaj se koná ve dvou španělských městech Elche a Malaga. Turnaj převážně obsazený týmy ze skandinávského poloostrova a východní Evropy nabízí spoustu kvalitních zápasů a ještě kvalitnějších týmů. Viktoriáni se dnes (29.1.) utkají na stadionu druholigového celku Elche C.F s týmem, který má za sebou bohatou historii. Jak  jsme již zmiňovali, jedná se o celek z ukrajinského města Doněck Šachtar. Účastník jarní fáze prestižní Ligy Mistrů, který se v osmifinále utká s AS Řím. Tým, který zavítal do Španělska přímo z Dubaje, kde obsadil páté místo po závěrečném boji z pražskou Spartou (2:1). Doněck patří mezi nejlepší týmy Evropy, vítěz poháru UEFA z roku 2009, několikanásobný mistr své země, vítěz národního poháru a dalších ocenění, nemá ve své zemi konkurenci. Hráčský kádr je převážně tvořený z hráčů brazilské národnosti, jediný český legionář je Tomáš Hűbschman, bývalý hráč Sparty.

Družina v čele s Pavlem Vrbou odcestovala do Španělska  ve čtvrtek a již absolvovala několik tréninků na dnešní zápas, který se odehraje od 19:00 hod. Když Viktoriáni zápas zvládnou a zvítězí, utkají se ve čtvrtfinále s dánským celkem  FC Nordsjælland a když v zápase zvítězí Šachtar, absolvují zápas o umístění proti celku z Rumunska Sportul Studenţesc. Zápas budete moci sledovat od 19:00 hod. na tomto webu.

Žádné komentáře