Viktoriáni v dohrávce dvaadvacátého kola rozdrtili České Budějovice 4:0. Dva góly vstřelil mladíček Darida, po jednom gólu přidalo duo Bakoš, Ďuriš.

Viktoriáni v dnešním zápase porazili Jablonec 0:2. Díky gólům v závěru prvního poločasu Petrželi a Koláře a zatím venku jsou stoprocentní.

Viktoriáni končí v Národním poháru! V odvetném zápase nedokázali porazit se značně obměněným kádrem Mladou Boleslav.

Viktoriáni dostali na domácím stadionu od předposlední Sigmy Olomouc pořádně zavyučenou. Prohráli 0:4, takový gólový přiděl, nedostali čtyři roky, když nepočítáme počínání v Lize mistrů.

Viktoriáni v první ze dvou zápasů osmifinále Národního poháru remizovali na vlastním hřišti s Mladou Boleslaví 1:1. Úvodní gól zápasu vstřelil  Ščuk za deset minut vyrovnal svým prvním gólem v dresu Viktorky Wágner.

Viktoriáni ve veledůležitém zápase dokázali porazit průběžného lídra tabulky Spartu 1:3. Dva góly zařídila hvězda zápasu Marek Bakoš a Pilař. Za Spartu dokázal jen kosmeticky upravit skóre Kweuke a šance na titul stále žije.

Viktoriáni se v anketě Fotbalista roku umístili na skvělých místech. V článku se dozvíte jak si vedli a kolik trofejí putuje a západ Čech.

Viktoriáni v prvním ligovém domácím zápase jen remizovali s pražskou Duklou 1:1. Po hodině hry se trefil z penalty kapitán Horváth, o vyrovnávací gól Dukly se postaral Malý.