Zápas 1. Kola Copa del Sol s ukrajinským Šachtarem Doněck. ZDE ONLINE!

KONEC. Viktoriáni prohráli s ukrajinským Doněckem 2:1.

Viktoriáni se v sobotu (29.1.) utkají v 1. kole turnaje Copa del Sol s ukrajinským Šachtarem Doněck a ty můžeš být u toho!!!. Online přenos zápasu začíná 19:00 na tomto webu.

FK Šachtar Doněck 0 –1 FC Viktoria Plzeň
1. kolo Copa del Sol
Začátek zápasu: 19:00
Stránka se aktualizuje každé čtyři minuty.

stadion: Estadio Martínez Valero, Elche - diváci: ?

Sestavy:

57

Přímý kop bude zahrávat Horváth a těsně minul branku…

54

Petržela bude zahrávat rohový kop.  Poté se míč dostal k jednomu plzeňských hráčů, který trefil břevno branky Šachtaru. Viktoriáni dostali Šachtar pod tlak. Faul na hranici šestnáctky…

49

Po centru Limberského, který jsi našel Jan Rezka, který hlavičkoval na Dana Koláře a ten se nemýlil, Viktoriáni vedou 0:1.

48

Jiráček směroval přihrávku na osamoceného Koláře, přihrávka však k němu nedorazila.

45

První střídání Viktorie na hřiště odchází František Rajtoral, kterého nahradí Petr Jiráček.

45

Druhý poločas právě začal.

-

Viktoriáni byli vyrovnaným soupeřem a druhý poločas nabýdne další porci kvalitního fotbalu. Stav 0:0.

45

Konec prvního poločasu.

41

Milan Petržela přestřelil branku soupeře.

39

Limberský chtěl vyvést míč po postranní čáře, ale neúspěšně. Bude se zahrávat rohový kop. Neúspěšně.

33

Po rohovém kopu Horváth, čechral míč boční síť branky Šachtaru. Již po čtvrté se bude zahrávat roh. I počtvrté neúspěšně. Viktoriáni odolávají úspěšně tlaku Šachtaru.

30

Horváth nebezpečně pálil na branku soupeře.

29

Martin Fillo byl zastaven nedovoleným zákrokem.

25

Viktoriáni zahrávají rohový kop… Rezek při hlavičkovém souboji upadl na zem. Naštěstí to není nic vážného.

23

Rezek znovu spálil šanci…

21

Nebezpečná střela Doněcku, naštěstí Adriano přeměřil jen brankovou čáru Pavlíka.

18

Martin Fillo zahodil tutovou šanci, přestřelil branku Šachtaru.

13

Obrana Viktorie pracuje zatím bezchybně. Limberský fauloval jednoho z hráčů Šachtaru Doněck. Který teď bude zahrávat z nebezpečné situace volný přímý kop. Naštěstí Adriano, hlavičkoval na branku.

12

Neurwirth dostává první žlutou kartu zápasu.

10

První výrazný tlak před brankou Šachtaru. PO nakrátko zahraném rohu, se Viktoriáni dostali až do malého vápna, ale bez jaké kolik ohrožující střely.

6

Hra se přelévá ze strany na stranu, s mírnou převahou Šachtaru.

5

Roman Pavlík odkopává od své svatině. Nyní Viktorka ohrožuje polovinu spoureře.

2

Šachtar zatlačil Viktorku na její polovinu, nyní se povedl Rezkovi únik na polovinu soupeře.

0

První poločas právě začal.

-

Viktoriáni nastupují v modrých dresech a hráči Šachtaru v dresech bílých.

-

Za několik málo minut nastoupí svěřenci trenéra Pavla Vrby, k prvnímu zápasu na turnaji Copa del Sol. Bude to těžký zápas proti Šachtaru, ale doufejme že, Viktoriáni tento prestižní tým přehrají a postoupí do dalších bojů.