Viktoriáni opět zvítězili, nyní to odnesl Sokolov

Viktoriáni znovu nezaváhali a poradili, jsi na hřišti v Luční ulici se Sokolovem. První zápas jsi také zahrál, Martin Fillo a hned skóroval a také Pavel Horváth, který nastoupil, poprvé v přípravě jsi také připsal jeden gól z penalty. Viktoriáni nakonec zvítězili 3:2.

V předposledním přípravném domácím zápase, čekal svěřence Pavla Vrby, Sokolov pátý tým druhé nejvyšší soutěže. Zápas se odehrál ve středu v ranních hodinách na hřišti třetí generace v Luční ulici. Poprvé od svého příchodu si zahrál, Martin Fillo a také první zápas odehrál Pavel horváth, k týmu se také připojil talentovaný dorostenec Michal Krmenčík, který si hrál druhý poločas. Na testech právě v Sokolově je Vladimír Darida. V minulosti ve Viktorii působila hned čtveřice, dnes již hráčů Sokolova, David Vaněček, Jiří Mlika, Jakub Blažek a Pavel Javorský. Viktoriáni již od úvodních minut aktivnější než jeho soupeř, první velká příležitost byla, když Rezek vyvezl míč po postraní lajně a poté centroval na Rajtorala, který míč napálil z voleje a bohužel mířil jen těsně vedle. V jedenácté minutě byl v pokutovém území faulován, Martin Fillo a rozhodčí, zapískal pokutový kop, ke kterému se postavil, nikdo jiný než kapitán Pavel Horváth a nemýlil se, 1:0. Po šesti minutách týmy krok srovnali, po gólu bývalého kráče Viktorky Davida Vaněčka, 1:1. Viktoriáni šli opět do vedení ve třiadvacáté minutě, přihrávka Jana Rezka si našla staronovou posilu Martina Filla a ten si tak připsal první gól po svém příchodu z Vikingu Stavanger. Viktoriáni šli do dvougólového vedení, po gólu Bakoše v 62. Min, který skóroval hlavou po Krmenčíkově centru. V 81. min. snížil na rozdíl jedné branky Vladimír Darida, který jak jsme již zmiňovali je v Sokolově na testech. Viktoriáni svůj další zápas zvládli a opět vyhráli 3:2 a v sobotu je čeká poslední soupeř přípravy na domácí půdě, FK Baník Most.

FC Viktoria Plzeň – FK Baník Sokolov 3:2

Poločas: 2:1
Branky: 12. Horváth, 23. Fillo, 62. Bakoš - 18. Vaněček, 81. Darida
Rozhodčí: Paták
Viktoria  I. poločas: Ticháček – Rajtoral, Hájovský, Bystroň, Limberský – Petržela, Trapp, Horváth, Rezek – Ďuriš, Fillo.
Viktoria II. poločas: Pavlík – Ševinský, Brezinský, Neuwirth, Dvořák – Štípek, Sladký, Jiráček, Krmenčík – Bakoš, Mandula.