Viktoriáni nestačili na FC Sportul Studentesc

V předposledním zápase turnaje Copa del Sol, Viktoriáni prohráli s posledním celkem Rumunské ligy 4:1. A Poslední zápas na turnaji odehrají proti FC Rapid Bukurešť.

Viktoriáni nezvládli ani druhý zápas na turnaji Copa del Sol a proti poslednímu celku Rumunské ligy FC Sportul Studentesc prohráli. Svěřenci Pavla Vrby po prvním poločase vedli 0:1, ale ve druhé polovině dějství dokázali Rumuni senzačně otočit na konečných 4:1.

Západočeši šli do vedení po více jak půlhodině hry, když se trefil slovenský útočník ve službách Viktorie Michal Ďuriš – 0:1. Viktorka měla do konce prvního poločasu dvě vyložené šance, ale žádnou bohužel nedokázala proměnit. Plzeň trápí disciplína a to se potvrdilo po hodině hry, když byl vyloučen Daniel Kolář a to byla konečná. Během dvou minut Rumuni dokázali otočit stav na – 2:1. A vražedná dvouminutovka přišla v poslední ještě jednou – 4:1. Na stadionu Elche se stalo překvapení, lídr České nejvyšší soutěže dostal čtyři góly od posledního celku Rumunské ligy. Ani kouč Vrba nebyl s konečným výsledkem spokojený:Jsme stále ve fázi přípravy, kdy neustále trénujeme dvoufázově. Přesto je výsledek pro mě velkým zklamáním. Chtěli jsme dát příležitost hráčům, kteří nebyli v předchozím utkání tolik vytíženi, aby se zápasová zátěž rozložila mezi všechny hráče.“ Zítra, ale i pozítří čekají viktoriány dva tréninky. „Turnaj uzavřeme v pátek posledním zápasem. Jméno soupeře v tuto chvíli zatím neznáme.

Viktoriáni už svého posledního soupeřen a turnaji znají, bude to opět tým z Rumunska i ze stejného města, FC Rapid Bukurešť.

FC Sportul Studentesc – FC Viktoria Plzeň 4:1