Tipsport liga: Viktoriáni si připsali konečnou čtvrtou příčku!

Viktoriáni v zápase o třetí místo s Hradcem Králové prohráli 3:2 a tak se v patnáctém ročníku zimní Tipsport ligy umístil na čtvrté příčce.

Krátce: V dopoledních mrazivých hodinách na stadionu v Berouně se Viktoriáni střetli s Hradcem Králové o konečnou třetí příčku. V dresu Viktorky se objevila spousta mladých hráčů, zvláště ve druhém poločase. První dvacetiminutovka moc gólových šancí nenabídla. To až o pět minut později si připsal první gólový zářez hradecký Černý.

Po hodině hry se podařilo vyrovnat Bergerovi. Stav 1:1. O Necelých dvacet minut později šel Hradec znovu do jednobrankového vedení díky gólu Mrázka, ale moc dlouho se z vedení neradovali a tři minuty později srovnal mladíček Končal. Deset minut před koncem zápasu byl stav nerozhodný 2:2. Poslední slovo si vzal stejně Hradec. Sedm minut před koncem zápasu o třetí místo skóroval Janoušek a rozhodl tak o třetím místě svého týmu v zimní Tipsport lize.

Viktoriáni skončili v patnáctém rojíku na bramborové čtvrté příčce a v pondělí odlétají na herní soustředění na Kypr.

FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové 2:3 (0:1)