První výhra v roce nad Domažlicemi

V prvním zápase kalendářního roku 2011, zvládli svěřenci Pavla Vrby a po zásluze vyhráli nad Divizními Domažlicemi 0:4.

První přípravný zápas tohoto roku odehrála plzeňská Viktorka na umělce v Domažlicích, kde hraje tamní Jiskra Divizi A. za Chladného počasí si na zápas našlo cestu 700 diváků, což je úctyhodné číslo, v zápase se představilo několik nováčků. Druhý poločas odchytal Dominika Rodinger, který je v Plzni na testech, staronové tváře, Trapp a Hájovský a také mladí hráči Dvořák a Štípek. Plzeň od samého úvodu hry hrála kombinačně. Prvního gólu se dočkali Viktoriáni ve třinácté minutě, po individuální šanci Milana Petrželi. Netrvalo dlouho a Plzeň vedla již o dva góly. Po krásném centru Pavla Horvátha si našel míč cestu až na hlavu Marka Bakoše a ten bez jakých problémů zakončil. Běžela čtyřicátá minuta a znovu Milan Petržela zvýšil již na 0:3. Krátce před koncem prvního poločasu, mohli Domažlice snížit na rozdíl dvou branek, ale gólman Ticháček penaltu skvěle lapil. V 72 minutě slovenský útočník Michal Ďuriš upravil výsledek na konečných 0:4 pro Plzeň. Domažlice měli ještě jednu vyloženou šanci, ale gólman Rodinger skvělým zákrokem lapil míč. Svěřenci Pavla Vrby se v prvním zápase kalendářního roku 2011 připsali výhru nad Divizními Domažlicemi a příští týden v sobotu je čeká v Luční ulici FC Karlovy Vary, tým, který hraje ČFL.

TJ Jiskra Domažlice – FC Viktoria Plzeň 0:4
Poločas: 0:3
Branky: 13. a 40. Petržela, 31. Bakoš, 72. Ďuriš

Viktoria  I. poločas: Ticháček – Limberský, Hájovský, Brezinský, Jiráček – Petržela, Horváth, Trapp, Rezek – Bakoš, Střihavka.
Viktoria II. poločas: Rodinger – Rajtoral, Matas, Brezinský, Dvořák – Štípek, Sladký, Darida, Hruška – Mandula, Ďuriš.