První Kyperské vítězství nad Mika F. C.

V prvním zápase na kyperském soustředění dokázali Viktoriáni s přehledem zdolat arménský celek Mika F. C. – 0:3.

V prvním zápase na kyperském soustředění změřila plzeňská Viktorka síly s arménským celkem Mika F. C.. Již od prvních minut zápasu, byla lepší právě Viktoria, která udávala po většinu zápasu tempo hry. První branka v zápase, který začal o pětadvacet minut později, padla po více jak čtvrthodině hry a zapříčinili se oni dva kvalitní útočníci, přihrávala slovenská naděje Michal Ďuriš a skóroval reprezentant Jan Rezek 0:1. Další gól dal ten samý teandem po půlhodině hry 0:2. Viktoriáni stále drželi míč na polovině arménského soka a vyústilo to až k některým vyloženým šancím, které, ale gólem neskončili. I ve druhém poločase Viktoriáni hrozili a nic na to nezměnila ani výrazně protočená sestava, skórovat mohl jak Bakoš, tak i Kolář, bohužel znovu bez úspěchu. Poslední gólový zářez zápasu obstaral v posledních deseti minutách před koncem zápasu mladý kvalitní útočník Michal Krmenčík, který upravil na konečných 0:3 pro Viktoriány a připsal jsi první gól v prvním týmu Plzeňanů. Na rozdíl od zápasů ve Španělsku pěl Pavel Vrba na své svěřence samou chválou. Gól Michala Krmenčíka okomentoval David Limberský takto: Uvidíme, určitě jej to bude něco stát. Něco vymyslíme, až dorazíme na hotel. Druhým soupřem bude bulharský celek Levski Sofia, tým, za který hrál také David Bystroň.