OC Plzeň postupuje, do čtvrtfinále a narazí na Mladou Boleslav

Viktoriáni postupují do jarní fáze Ondrášovka cupu, když ve dvojzápase přešli třetiligovou Opavu 3:0 a 3:3. Ve čtvrtfinále narazí na zákeřnou Mladou Boleslav, která postoupila přes druholigový Sokolov.

Plzeň nastoupila do odvetného zápasu 4. Kola s luxusním, náskokem tří branek, když doma přehrála 3:0 a nyní jeli Viktoriáni dovršit postup právě do Opavy. Po dlouhém zranění ramena nastoupil do branky Martin Ticháček. Jenže již ve 13. Min. Viktoriáni prohrávali, když střelou k tyči otevřel skóre opavských Knapp. Netrvalo to ani deset minut a zápas byl vyrovnán. Jiráček skvěle nahrál na Bakoše, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku soupeře. Jenže pro překvapení diváků, nezačala hrát aktivně Plzeň, ale domácí, kteří měli několik šancí skórovat a zavařit Plzni. A to se stalo v 37. Min. z pokutového kopu se nemýlil znovu Knapp a poslal Opava do jednogólového vedení. Plzeň do konce poločasu mohla vyrovnat, jenže, některé šance, doslova zazdila. Proto se dočkala vyrovnání, až ve druhém poločase Rezek poslal míč k tyči, který na konec skončil v síti a kroky byli srovnány za stavu 2:2. Poprvé se Viktoriáni dostali, do vedení v 57. min. Do třetice všeho dobrého se trefil plzeňský kapitán Pavel Horváth.  Viktorka bohužel zápas do vítězného konce nezavršila 12. Min. pře konce zápasu vyrovnal Neubert. Zápas již žádný gól nepřinesl a tak po zápase bohatém na góly skončil 3:3. Plzeň postupuje do jarní části národního poháru, ve kterém narazí na Mladou Boleslav.