Krátce: výhra nad Levski a Slack Wroclaw

Krátké ohlédnutí za dvěma závěrečnými zápasy na soustředění v kyperské Larnace.

V závěrečném klání herního kempu na Kypru sehráli svěřenci Pavla Vrby zápas proti Slack Wroclaw. Viktoriáni znovu vedli již od sedmé minuty po gólu Rezka, ten samý hráč se trefil ještě dvě minuty před koncem poločasu 2:0. Poslední gól Viktorky zařídil Petr Jiráček. Hráči Wroclawi zápas zdramatizovali (góly Cwielong , Kazmierczak ), ale nakonec ze zápasu vyšla vítězně Viktorka.

WKS Slask Wroclaw - FC Viktoria Plzeň 2:3
Poločas: 0:2
Branky Viktorie: 7. a 43. Rezek, 57. Jiráček
Viktoria: Pavlík - Jiráček (60. Sladký), Bystroň (46. Hájovský), Neuwirth, Limberský (60. Dvořák) - Fillo (60. Krmenčík), Horváth (46. Ševinský), Trapp (60. Štípek), Petržela (46. Rajtoral) - Ďuriš (65. Kolář), Rezek (65. Bakoš).

Viktoriáni zaslouženě zvítězili. Když jsi, poradili z Levski Sofia 2:1. Oba góly padli s penalty, první zařídil Horváth a druhý nejaktivnější střelec soustředění Jan Rezek.

FC Viktoria Plzeň – Levski Sofia 2:1 (1:1)
Branky Plzně: 10. Horváth (pen.), 58. Rezek (pen.)
Sestava Plzně: Pavlík – Ševinský, Bystroň, Neuwirth, Limberský – Rajtoral (60. Krmenčík, 80. Dvořák), Trapp, Horváth (60. Brezinský), Fillo (75. Štípek) – Ďuriš, Rezek