Generálka na Copa del Sol skončila nerozhodně

V posledním zápase před odletem na španělský turnaj Copa del Sol změřili, síly s druholigovým Mostem. Zápas nakonec skončil nerozhodně 3:3.

V posledním zápase před odletem na turnaj Copa del Sol, se Viktoriáni utkali, proti druholigovému Mostu. V mrazivém počasí, sledovalo zápas na hřišti třetí generace v Luční ulici, okolo 250 diváků. Což je úctyhodné číslo. Jako vždy začali utkání aktivněji domácí, již ve třetí minutě měl na svých kopačkách gól Marek Bakoš, ale brankář hostí, míč včas zneškodnil. Nedáš, dostaneš, i to platilo v dnešním zápase, první gól Mostu zařídil Badaliana, 0:1. Prvního gólu se Viktoriáni dočkali až v 19. minutě, dělovka Martin Filla orazítkovala tyč svatyně Mostu a Marek Bakoš míč bez jakýchkoliv problému dotlačil míč za záda bezmocného brankáře,  1:1. Viktoriáni mohli jít do vedení, ale hlavička Bystroně skončila těsně nad brankou. Ve 24. Minutě to byl opět Most, kdo šel do vedení, Badalian využil vyběhnutí Pavlíka a umístit míč do prázdné branky pro něj nebyl problém, 1:2. Po půl hodině bylo znovu vyrovnáno, po faulu na Martina Filla v pokutovém území, se kopala penalta, ke které se postavil Jan Rezek a proměnil, 2:2. Svěřenci Pavla Vrby si do konce prvního poločasu vypracovali celou radu šancí, ale ani jednu nedokázali, zúročit v gól. Plzeňané znovu ze svých šancí nedokázali dát gól a tak již dnes po třetí šli do vedení hosté, po ztrátě míče se prosadil mostecký Franěk. Poslední a zároveň vyrovnávací gól zapasu, zařídil v 79. Minutě Martin Fillo, 3:3. Po zápase bohatém na góly se nakonec obě strany rozešli smírně tedy 3:3, pro Viktoriány to byl poslední přípravný zápas před odletem do Španělska, ze kterého Vám náš web přinese, podrobnou online reportáž.

FC Viktoria Plzeň – FK Baník Most 3:3

Poločas: 2:2
Branky: 19. Bakoš, 32. Rezek (PK), 79. Fillo -  5. a 24. Badalian, 75. Franěk
Rozhodčí: Ardeleanu
Diváci: 250
Viktoria I. poločas: Pavlík – Limberský, Bystroň, Neuwirth, Jiráček – Petržela, Horváth, Trapp, Fillo – Bakoš, Rezek.
Viktoria II. Poločas: Ticháček – Rajtoral, Neuwirth, Hájovský, Ševinský – Štípek, Trapp (67. Jiráček), Sladký, Krmenčík – Ďuriš, Rezek (67. Fillo).